ENGLISH
  • TKC Endüstriyel
  • TKC Endüstriyel
  • TKC Endüstriyel
  • TKC Endüstriyel
  • TKC Endüstriyel
HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA
TKC Endüstriyel
TKC Endüstriyel, uzun yıllar süren ticaret hayatında edindiği tecrübelerle endüstriyel firmaların vana ve aktüatör ihtiyaçlarını karşılamak üzere 2010 yılında İstanbul’da kurulmuştur.
Firmamız çözüm ürettiği sektörlerde edindiği tecrübeler ve ileri görüşlü profesyonel kadrolarıyla %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle yatırımlarını sürdürmüş, uyguladığı istikrarlı büyüme politikası ve sahip olduğu teknolojiyle de daha hızlı ve ekonomik koşullar sunmayı ilke edinmiştir. Kurulduğu günden itibaren yakaladığı ürün kalite ve fiyat performansıyla da kısa sürede sektörün önemli kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır.

TKC Endüstriyel Uluslararası Standartlara ve müşteri taleplerine uygun iş prensipleriyle sektöründe üstün hizmet vermeyi görev edinmiş olup Kelebek Vana, Bıçaklı Sürgülü Vana, Pnömatik - Elektrikli Aktüatör, Pnömatik Pistonlu Vana, Dişli Kutusu, Paslanmaz Çekvalf, Paslanmaz Küresel Vana Paslanmaz Flanş, Paslanmaz Fittings ve Kompansatör gruplarında geniş ürün yelpazesine sahip olup ihtiyaçlarınıza uygun ürünler üretmektedir.
DEVAMI →
ÜRÜN GRUPLARI
TKC Endüstriyel uluslararası standartlara ve müşteri taleplerine uygun iş prensipleriyle sektöründe üstün hizmet vermeyi görev edinmiş olup kelebek vana, pnömatik - elektrikli aktüatör, dişli kutusu, çekvalf, paslanmaz küresel vana gruplarında ihtiyaçlarınıza uygun ürünler üretmektedir.
DÖKÜM VANALAR
PASLANMAZ VANALAR
AKTÜATÖRLER
TÜM ÜRÜNLER →
HABER - DUYURU
TKC Endüstriyel
07.01.2022
Websitemiz yenilendi
TKC Endüstriyel Ürünler olarak firmamızın güncel haber ve ürün paylaşımlarımızı yapabileceğimiz, mobil ve yazılımsal altyapı donanımı üst seviyede, kullanıcı dostu arayüzü ile Grimor Ajansı ile ortak yapılan proje sonucunda web sitemiz yenilenmiştir.
devamı →
TKC Endüstriyel
29/09/2021
ISK-SODEX Istanbul 2021 fuarına katıldık
29 Eylül-2 Ekim 2021 tarihleri arasında, TÜYAP İstanbul’da 15. kez gerçekleşecek olan ve sektörün en büyük buluşma noktası olan ISK-SODEX Fuarı’na katıldık.


devamı →
TKC Endüstriyel
2022
Kelebek Vana Çeşitleri
Kapama elemanı, düşey eksende yerleştirilmiş bir mil etrafında dönen disktir. Monte edilmiş halde kendi ekseni etrafında dönmek suretiyle tam boru kesitini açan veya kapatan bir disk oluşturur.

devamı →
TKC Endüstriyel
2022
Üretim Tesisimiz yenilendi!
İstanbul İkitelli Sanayi Bölgesi`nde bulunan 2.500m² üretim tesisi, kritik noktalara olan ulaşım yakınlığıyla, yüksek kalitelide ürettiği ürünleri daha hızlı ve ekonomik koşullarla sizlere sunmaktadır.

devamı →