ENGLISH

TKC Endüstriyel SEKTÖRLER

TKC Endüstriyel’in ürettiği ürünler çeşitli sektörlerde geniş bir uygulama alanına sahiptir.
Tekstil, Otomasyon, kimya, petrol ve kağıt sektörü için geliştirdiğimiz ürünleri Türkiye’de ve Dünya’da birçok firmaya ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.


KİMYA
KİMYA
Kimya sanayisinin zorlukları hakkında edindiğimiz tecrübeler ve alanında deneyimli profesyonel kadromuz, sizin için doğru vanayı üreterek iş süreçlerinizi kontrol etmenize katkı sağlar. Geniş ürün yelpazemiz, ihtiyaçlarınız için ideal çözümü garanti eder.
ENERJİ
ENERJİ
Yüksek proses verimliliği elde etmek ve doğru uygulamalar için uygun boyutta ekipmanın seçilmesi önemlidir. Enerji sektörünü iyi tanıyoruz. Kapsamlı, güvenilir ve çevreyle uyumlu vana ve aktüatör serimiz tesisinizin güvenliği için özel olarak üretilir.
KAĞIT
KAĞIT
TKC Endüstriyel, kağıt, karton ve geri dönüşüm endüstrilerinde uygulama alanları için vanalar üretir. Yüksek teknolojiyle üretilen ürünlerimiz iş süreçlerinizde verimlilik, güvenilirlik ve çevresel performansı arttırmanıza yardımcı olur.
TEKSTİL
TEKSTİL
Firmamız tekstil sektörüne geniş ürün portföyüyle destek vermektedir. Kontrol vanaları, küresel vanalar, emniyet vanaları, aktüatör ürün grupları ve alanında uzman deneyimli kadrolarımızla tekstil sektöründe faaliyet göstermekteyiz.
TARIM
TARIM
TKC Endüstriyel, tarım endüstrisi için yüksek kalitede ürünler üretir. Tarımsal sulama ihtiyaçlarını için vana, aktüatör ve çekvalf ürünlerimizle tarım sektöründe yer alan işletmelerin hizmetinizdeyiz.
GIDA
GIDA
Kendini işine adamış ve üretim alanında uzmanlaşmış teknik ekibimizle dünyanın her yerinde size rehberlik etmek için buradayız. Geniş ürün yelpazemizle gıda alanında üretim yapan firmaların ihtiyaçlarına özel çözümler üretiyoruz.
MARİNE
MARİNE
Ürettiğimiz sıvı akışkan kontrol üniteleriyle denizcilik sektörü içinde hizmet ve çözümler üretmekteyiz. Ortama uygun kullanılan Al-Bronz kalite, paslanmaz ürünler ve diğer ürün gruplarımızla iş akışınıza uygun her bir çözüm için yüksek kalitede ürünler geliştiriyoruz.
MADENCİLİK
MADENCİLİK
TKC Endüstriyel, geniş dağıtım ağı ve projenize özgü üretim anlayışıyla, geniş ürün ve hizmet portföyünü sizlere sunarak modern madencilik operasyonları için ürün sağlar. Ürettiğimiz uluslararası standartlara uygun ürünler sektörünüzde sizleri bir adım öne taşır.
PETROL VE GAZ
PETROL VE GAZ
Firmamız, petrol ve gaz üretim tesislerin en önemli tedarikçilerinden birisidir. Kapsamlı, güvenilir ve çevreyle uyumlu vana ve aktüatör serimiz tesisinizin güvenliği için özel olarak üretilir.
İLAÇ VE MEDİKAL
İLAÇ VE MEDİKAL
Müşterilerimizin özel çözümler gerektiren ihtiyaçları olduğunu anlıyoruz. Kendini işine adamış teknik ekibimiz, üretmiş olduğumuz ürünlerde güvenli bir tedarik kaynağı sağlarken ayrıca üretim zorluklarınıza uygun çözümlerde geliştirir.
ENDÜSTRİYEL SU ARITMA
ENDÜSTRİYEL SU ARITMA
Endüstriyel ortamlarda su arıtma prosedürlerini optimize etmek, her bir çözüm için doğru ürünü seçmek, ihtiyaca uygun ürünleri belirlemek için arıtma tesislerine özel butik çözümler geliştirmekteyiz.
OTOMOTİV
OTOMOTİV
Teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ediyoruz. Geliştirdiğimiz yüksek kaliteli ürünler otomotiv sektöründe çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Proje ve üretim tesislerinize uygun çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.