ENGLISH

TKC Endüstriyel Sektörler

TKC Endüstriyel’in ürettiği ürünler çeşitli sektörlerde geniş bir uygulama alanına sahiptir.
Tekstil, otomasyon, kimya, petrol ve kağıt sektörü için geliştirdiğimiz ürünleri Türkiye’de ve Dünya’da birçok firmaya ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Kimya
Kimya sanayisinin zorlukları hakkında edindiğimiz tecrübeler ve alanında deneyimli profesyonel kadromuz, sizin için doğru vanayı üreterek iş süreçlerinizi kontrol etmenize katkı sağlar. Geniş ürün yelpazemiz, ihtiyaçlarınız için ideal çözümü garanti eder.

Enerji
Yüksek proses verimliliği elde etmek ve doğru uygulamalar için uygun boyutta ekipmanın seçilmesi önemlidir. Enerji sektörünü iyi tanıyoruz. Kapsamlı, güvenilir ve çevreyle uyumlu vana ve aktüatör serimiz tesisinizin güvenliği için özel olarak üretilir.

Kağıt
TKC Endüstriyel, kağıt, karton ve geri dönüşüm endüstrilerinde uygulama alanları için vanalar üretir. Yüksek teknolojiyle üretilen ürünlerimiz iş süreçlerinizde verimlilik, güvenilirlik ve çevresel performansı arttırmanıza yardımcı olur.

Tekstil
Firmamız tekstil sektörüne geniş ürün portföyüyle destek vermektedir. Kontrol vanaları, küresel vanalar, emniyet vanaları, aktüatör ürün grupları ve alanında uzman deneyimli kadrolarımızla tekstil sektöründe faaliyet göstermekteyiz.