ENGLISH

TKC Endüstriyel KURUMSAL

KURUMSAL TKC Endüstriyel, uzun yıllar süren ticaret hayatında edindiği tecrübelerle endüstriyel firmaların vana, aktüatör, flanş, fittings ihtiyaçlarını karşılamak üzere 2010 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Firmamız çözüm ürettiği sektörlerde edindiği tecrübeler ve ileri görüşlü profesyonel kadrolarıyla %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle yatırımlarını sürdürmüş, uyguladığı istikrarlı büyüme politikası ve sahip olduğu teknolojiyle de daha hızlı ve ekonomik koşullar sunmayı ilke edinmiştir. Kurulduğu günden itibaren yakaladığı ürün kalite ve fiyat performansıyla da kısa sürede sektörün önemli kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır.

TKC Endüstriyel Uluslararası Standartlara ve müşteri taleplerine uygun iş prensipleriyle sektöründe üstün hizmet vermeyi görev edinmiş olup Kelebek Vana, Bıçaklı Sürgülü Vana, Pnömatik - Elektrikli Aktüatör, Pnömatik Pistonlu Vana, Dişli Kutusu, Paslanmaz Çekvalf, Paslanmaz Küresel Vana, Paslanmaz Flanş, Paslanmaz Fittings ve Kompansatör gruplarında geniş ürün yelpazesine sahip olup ihtiyaçlarınıza uygun ürünler üretmektedir.

İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan 1.000 m² ve 750 m² 2 ayrı alanda toplam 1750 m² satış ve depo alanı kritik noktalara olan ulaşım yakınlığıyla yüksek kalitede ürettiği ürünleri daha hızlı ve ekonomik koşullarla sizlere sunmaktadır. 2022 yılı itibariyle Konya’da hizmete girmiş olan 2500 m² üretim tesisinde de döküm, işleme, boya, ve montaj işlemleri yapılmaktadır.

TKC Endüstriyel’in amacı sektörde ilkleri yaratan lokomotif firma olmak, müşterileri için çözüm ortağı olmak ve yeni ürünler geliştirmenin yanında, yurtiçi ve yurtdışında önemli projelere imza atmaktır.

Hedeflerinden ve prensiplerinden taviz vermeden büyüyen ve gelişen TKC Endüstriyel, yaptığı tüm işlerde güven ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek, eksiksiz kalite arayışını yönetim politikası ve stratejik değer kabul etmektedir.
MİSYON & VİZYON
TKC EndüstriyelMİSYON & VİZYON
Misyonumuz
Biz TKC’yiz, önümüzde uzanan ve hızla değişen dünyanın endüstriyel ürün taleplerini karşılamak için buradayız. Dünyanın neresinde faaliyet gösterirseniz gösterin, hizmet verdiğiniz sektörler ne olursa olsun, erişimimiz, kaynaklarımız ve ürün kalite performansımız iş verimliliğinizi ve hızınızı artıracaktır.

Vizyonumuz
Geleceği şekillendirmek için çalışıyoruz.
TKC ENDÜSTRİYEL hizmet sağladığı tüm sektörlerde sorunların üstesinden gelmek, yenilikçi, kaliteli ve yüksek performanslı üretim anlayışını sürdürülebilirlik ilkesiyle devam ettirmek için çalışır.

Çözüm ürettiğimiz sektörlerde endüstriyel vana ürünlerini müşterilerine sunan bir firma olarak amacımız; tekstil, otomasyon, kimya, petrol ve kağıt sektörü için geliştirdiğimiz ürünleri Türkiye’de birçok firmaya ulaştırıp marka bilinirliğimizi arttırmak ve gelecek yıllar içerisinde globalleşerek faaliyet gösterdiğimiz alanda Dünya’ya çözüm üreten bir firma olabilmektir.
DEĞERLERİMİZ
TKC EndüstriyelDEĞERLERİMİZ
Firmamızın başarısı, şirketimizin temel değerlerine olan bağlılığına dayanmaktadır. Tüm ticari faaliyetlerimiz ve iş ortaklarımızla olan ilişkilerimiz, bizi rakiplerimizden ayıran ve ortaklarımıza mümkün olan en iyi performansı sunmamıza yardımcı olan kurumsal değerlerimiz tarafından tamamlanır.

Müşteri Odaklılık
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını uzmanlıkla karşılayabilmek ve yenilikçi ürünler üreterek yetkin bir geliştirme ortağı olmayı hedefliyoruz. Çözüm odaklı profesyonel üretim anlayışımızla, bir ürün satmaktan çok iş süreçlerinize en uygun hizmeti sizlere sunmak konusunda kararlıyız.
Müşteri memnuniyeti odak noktasını zirveye taşımak, bilgi birikimimiz ve uzun yıllara dayanan tecrübemizin yanı sıra, yüksek kaliteli ürün portföyümüze ve müşterilerimizle yakın iş birliğimize dayanmaktadır.

Kalite ve Süreklilik
Her zaman en yüksek standartları takip ediyoruz. Kalitemiz, üretim gücümüz ve ürün tasarımlarımız ile tanınmak için çalışıyoruz ve bizler biliyoruz ki; Kaliteli hizmetin sürekliliğini sağlamak amacıyla, araştırmak, öğrenmek ve bunu en iyi şekilde uygulamak beraberinde gelişimi de getirir.

Şeffaflık, Dürüstlük ve İş Ahlakı
Gelecek kuşaklara olan sorumluluğu yerine getirmek ve daha kaliteli bir çalışma ortamı oluşturmak adına; tüm iş ilişkilerimizde saygı, ahlak, adalet, iyi niyet ve yasalarla uyumlu şekilde çalışma gerekliliği özenle bağlıyız.

Çalışanlarımız başarımızın anahtarıdır.
Bu nedenle bugün her zamankinden daha fazla nitelikli bir iş gücüne ve deneyimine ihtiyaç duyuyoruz. Firmamızın başarısı için çalışanlarımızın bağlılığı, tutkusu, bilgisi ve profesyonel becerileri esastır.
Çalışanlarımızın iş verimliliğini arttırmak ve onları mutlu edecek bir çalışma ortamı hazırlamak için elinden koşullarını güncelleyen firmamız, tecrübe ve kalitenin insandan ürüne, üründen hizmete ve müşteri memnuniyetine aktarıldığına inanır.